KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13027039
nr 1302 7039
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Strömsborg. Signerad. Motivet: 19,5x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:37:57
500 kr
600 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell